GİZLİLİK

yokokrem.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

yokokrem.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması sadece yokokrem.com da bulunmaktadır.

yokokrem.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, yokokrem.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla yokokrem.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ

Ayrıca yokokrem.com'da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 256bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde yokokrem.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin yokokrem.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Sitemizde 256 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla ;

www.yokokrem.com

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 08.00-00.00 arası

Cumartesi : 08:00-00.00 arası

Her türlü sorunuz için:

info@yokokrem.com veya 0 549 249 49 71 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ürün favorilere eklendi
Ürün eklendi