Yoko Sütlü Aydınlatıcı Sabun 90 gr

Yoko Sütlü Aydınlatıcı Sabun 90 gr

Y042
Stokta
₺59,00

Sütlü Aydınlatıcı Sabun, süt protein sayesinde cildin nem ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Siyah nokta bakımında destek olabilecek bir üründür. Cildinizde meydana gelen renk farklılıklarında aydınlatıcı özelliğe sahiptir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Uzun süren nemlendirme özelliği ile cildi besler.

Puan:
(0)
 

Y042 SÜT ÖZLÜ AYDINLATICI SABUN 90gr

Ne İşe Yarar?

Süt protein B3 kolajen sayesinde cildi besler. İçeriğindeki süt protein sayesinde cildin nem ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Siyah nokta bakımında destek olabilecek bir üründür. Cildinizde meydana gelen renk farklılıklarında aydınlatıcı özelliğe sahiptir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Uzun süren nemlendirme özelliği ile cildi besler.

Kullanım şekli: Ellerinizi ıslatın ve Yoko Süt Özlü Aydınlatıcı Sabunu’nu elinizde dairesel hareketlerle ovarak köpürtün. Ilık su ile iyice durulayın. Günde iki kez sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

Uyarı: Ürünün kullanılması ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etki ile karşılaşılması durumunda doktora danışınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız. Çocuklardan ve gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gıda maddesi değildir

127 Öğeler

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Ürün favorilere eklendi
Ürün eklendi