Yoko Süt Özlü Aydınlatıcı Sabun (Y445)

Yoko Süt Özlü Aydınlatıcı Sabun (Y445)

Y445
Stokta
₺69,00

SÜT ÖZLÜ AYDINLATICI SABUN Süt protein B3 kolajen sayesinde cildi besler. İçeriğindeki süt protein sayesinde cildin nem ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Siyah nokta bakımında destek olabilecek bir üründür. Cildinizde meydana gelen renk farklılıklarında aydınlatıcı özelliğe sahiptir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Uzun süren nemlendirme özelliği ile cildi besler.

Puan:
(0)
 

Y445 SÜT ÖZLÜ AYDINLATICI SABUN

SPA MILK SOAP

Ne İşe Yarar?

 Süt protein sayesinde cildi besler. İçeriğindeki süt protein sayesinde cildin nem ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Siyah nokta bakımında destek olabilecek bir üründür. Cildinizde meydana gelen renk farklılıklarında aydınlatıcı özelliğe sahiptir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Uzun süren nemlendirme özelliği ile cildi besler.

Süt protein B3 kolajen sayesinde cildi besler

İçeriğindeki süt protein sayesinde cildin nem ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur

Siyah nokta bakımında destek olabilecek bir üründür

Cildinizde meydana gelen renk farklılıklarında aydınlatıcı özelliğe sahiptir

Tüm cilt tipleri için uygundur

Uzun süren nemlendirme özelliği ile cildi besler

Kullanım şekli: Ellerinizi ıslatın ve Yoko Süt Özlü Aydınlatıcı Sabunu’nu elinizde dairesel hareketlerle ovarak köpürtün. Ilık su ile iyice durulayın. Günde iki kez sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

Uyarı: Ürünün kullanılması ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etki ile karşılaşılması durumunda doktora danışınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız. Çocuklardan ve gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gıda maddesi değildir

315 Öğeler

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Ürün favorilere eklendi
Ürün eklendi