Yoko Milk Krem Q10 Leke Karşıtı (Y498)

Yoko Milk Krem Q10 Leke Karşıtı (Y498)

Y498
Stokta
₺325,00

YOKO MILK CREAM Q10 (50 gr.) Tüm cilt tipleri için uygundur. Koyu leke karşıtıdır. Cildinizin ışıltılı ve parlak görünüşüne destek olur. Kırışıklık görünümünü azaltır. Kullanım şekli: Sabah ve akşam temizlenmiş cildinize küçük bir miktar masajla uygulayın. En iyi sonuç için kremi sabah akşam temizlenmiş cildinize küçük bir miktarda masajla uygulayın.

Puan:
(0)
 

YOKO MILK CREAM Q10 7in 1

Süt Proteini ve Koenzim Q10 cildi nemlendirir, aydınlatır,  kırışıklıkları azaltır. B3 Vitamini Cildin ışıltılı pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Kolajen cildi besler ve yumuşatır. Akne lekelerinde etkilidir.

Squalane (ve) Ubiquinone  bileşikleri cildi besleyerek ışıltılı, doğal bir cilt görünümü sağlar.

Koenzim Q10, Tokoferil Asetat, Skualan ve B3 Vitamin desteği ile cildi doğal olarak besler ve aydınlatır.

Kollajen , derideki bağ dokusunda bulunan tek proteindir. Bu protein cildi sıkılaştırmaya ve aydınlatmaya yardımcı olur. Yaşlılık karşıtıdır.

Cildi yağlandırmadan nemlendirir.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Cildinizin ışıltılı ve parlak görünmesini sağlar. Cildinizin uzun süre nemlendirilmesini ve ipeksi bir görünüm sağlar.

Kullanım şekli: Sabah ve akşam temizlenmiş cildinize küçük bir miktar masajla uygulayın. En iyi sonuç için kremi sabah akşam temizlenmiş cildinize küçük bir miktarda masajla uygulayın.

Uyarı: Göz çevresine çok yaklaştırmayın. Krem yüzde iken aşırı güneşe maruz kalmayın. Göze temas ettirmekten kaçının. Her cilt tipine uygundur. Harici kullanım içindir. 

624 Öğeler
Ürün favorilere eklendi
Ürün eklendi